<link href="//maxcdn.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.7.0/css/font-awesome.min.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

آجر نسوز - (3504)(New - 2022)

آجر نسوز | (June)

آجر نسوز

آجر نسوز

بروزرسانی قیمت در

عبارات کلیدی: فروش ویژه آجر نسوز - لیست قیمت آجر نسوز - نمایندگی آجر نسوز - خرید آجر نسوز - ارزانترین: آجر نسوز - ارسال ( آجر نسوز) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

 

آجر نسوز | بروز رسانی جمعه, 12 خرداد 1402 ساعت 21:35:04.

 

 

 • بهترین آجر نما برای پارک ها و مبلمان شهری

  انتخاب بهترین آجر نمابرای پارک ها و مبلمان شهری

   

  حتما تاحالا آجر نسوز را دیده اید که جلوه بسیار زیبایی در این محیط ها ایجاد کرده اند.

   

  آجر نما برای پارک ها

   

  استفاده از آجرهای نسوز که تداعی کننده سبک معماری سنتی ایران است در فضای شهری بسیار دیده می شود.

   

  مراحل ساخت آجر نسوز

   

  برای شناخت مراحل ساخت آجر نسوز ابتدا بهتر است با مواد اولیه این مصالح پرکاربرد آشنا شویم.

  آجر نسوز از خاک چینی یا خاک رس تولید می شود. این خاک پس از استخراج از دل کوه ها و آنالیز آن در آزمایشگاه، در دسته بندی های خاصی ذخیره می شود.

  در تولید آجر نسوز یکسان بودن میزان مواد معدنی و فلزات اهمیت بسیار بالایی دارد.

  خاک دپو شده در انبار را آنالیز می کنند و بعد از آن، میزان مواد معدنی و فلزات را به ترکیب درصد مورد نظر افزایش می دهند.

  پس از آماده سازی خاک نوبت به مرحله قالب گیری می رسد. در این مرحله به وسیله پرس های هیدرولیکی بزرگ، قالب هایی که از خاک پر شده است را پرس می کنند و سپس در کوره قرار می دهند.

  درجه حرارت بالای کوره باعث می شود که خاک به خوبی خشک و پخته شود.

  نوع سوخت مورد استفاده در کوره های پخت آجر در کیفیت آجر نهایی تاثیر به سزایی دارد.

   

  بهترین مکان ها برای استفاده از آجر نما پارک و مبلمان شهری و آجر فضای سبز

   

  امروزه بخاطرسبک زندگی ماشینی، علاقه مردم به فضای سبز و استفاده از آن، بسیار افزایش پیدا کرده است.

  فضاهای سبز و پارک ها در هر شهر، یکی از پر رفت و آمد ترین مکان ها به شمار می آیند و استفاده از مصالح با کیفیت و زیبا در طراحی این فضاها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

  یکی از بهترین مصالح برای زیبا سازی این محیط ها، آجر نما پارک و مبلمان شهری و آجر فضا سبز است.

  زیبایی و مقاومت آجر نما باعث می شود تا این عنصر در فضای های سبز، کاربرد بسیار گسترده ای داشته باشد.

  در بسیاری از شهرها، پارک ها و محیط های تفریحی تبدیل به مکانی برای نمایش فرهنگ و معماری های سنتی آن منطقه نیز شده اند.

  در بسیاری از پارک ها دیده اید که کفپوش پارک نیز از آجر است. دلیل این انتخاب، طول عمر بسیار بالای آجر در برابر ضربه و فشار است.

  از نکات مهم در رابطه با این آجر نما ها، امکان استفاده از آن برای ساخت صندلی، مبلمان و یا راهرو های زیبا در فضاهای سبز و پارک هاست.

  مقاومت بسیار بالای آجر در برابر فشار و ضربه، یاعث شده در ساخت کف پوش و کف فرش آجری، صندلی و مبلمان فضای سبز استفاده گردد.

   

  انواع آجر نما مورد استفاده در فضای سبز

   

  در ساخت نما و کف پارک ها استفاده از آجر نما پارک و مبلمان شهری و آجر فضای سبز، علاوه بر ایجاد زیبایی، حس آشنا و زیبای زندگی های گذشته را نیز زنده می کند و همین امر باعث شده حتی در بعضی معابر و خیابان ها از آجر نما برای ساخت نیمکت یا صندلی ایستگاه اتوبوس استفاده شود. مدل های متنوعی از آجر نسوز نما و آجر نسوز کف هستند که می توان از آن ها برای ساخت این بنا ها استفاده کرد.

   

  عبارتند از:

  • آجر نما شاموتی

  این آجر نما در برابر ضربه، تغییرات آب و هوایی و فشار بسیار مقاوم می باشد .

   در برابر باران و یا دماهای بسیار پایین آسیب نمی بیند.

  در رنگ های متنوعی تولید می شود که این رنگ ها، دست طراحان را برای ساخت فضایی زیبا باز می گذارد.

  • آجر نسوز لعابی

  تنها تفاوت این آجر با دیگر مدل ها، لایه لعابی است که بر روی آجر کشیده شده تا رنگ های زیبا تر و همچنین استحکام بیشتری به آجر ببخشد.

   آجر نما لعابی در برابر خط و خش بسیار مقاوم است و گزینه بسیار مناسبی برای ساخت نیمکت یا مبلمان فضای شهری به شمار می رود.

  • آجر نسوز مشکی یا سفید

  ، طراحان علاقه بسیاری به ساخت محیط های مینیمال و زیبا دارند و این امر باعث شده تا تولید کنندگان آجر نسوز، این مصالح پر کاربرد را در رنگ های مشکی و سفید تولید کنند.

  • آجر طرح نما چوب

  یکی از مدل های بسیار پرطرفدار در ساخت نماهای زیبای شهری و طراحی فضای سبز آجر طرح نما چوب می باشد.

   این آجر نما بسیار زیبا و بادوام بوده و در طراحی های فضای شهری می تواند زیبایی محیط را دو چندان کند. ویژگی مهم نما چوبی، قیمت بسیار مناسب، طراحی زیبا و شیار دار بودن آن می باشد.

   

 • آجر لفتون چیست؟

  آجر لفتون چیست؟

   

  آجر ده سوراخ چیست ؟

   

  به آجری که 25% از حجم آن به واسطه سوراخ هایی که دارد کم شده باشد، آجر لفتون یا آجر نما ده سوراخ (perforated brick) گفته می شود. آجر لفتون از خاک شیل، خاک نسوز و خاک رس تهیه می گردد ولی تولید آجر لفتون اکثرا با خاک رس انجام می شود. علت این امر این است که قیمت آجر نما شیل و آجر نما نسوز بسیار بالاتر از قیمت آجر لفتون رسی است.

  معمولا آجر لفتون به صورت چهار طرف نما و سه طرف نما تولید می شود. پس می توان از آن بدون نیاز به نماسازی، در ساخت دیوارهای خارجی استفاده کرد. این در حالی است که دیواری که به وسیله آجر لفتون ساخته می شود با دیواری که با آجر نما رسی ساخته می شود هیچ تفاوتی ندارد.

   

  آجر لفتون در رنگ های مختلفی در بازار موجود می باشد، مانند آجر نما لفتون زرد، آجر لفتون قرمز، آجر لفتون پرتقالی، آجر نما گلبهیو اجر لفتون قهوه ای که آجر لفتون زرد و آجر نما قرمز شیل از پر استفاده ترین آنها می باشند. دلیل این امر این است که قیمت آجر لفتون زرد (آجر نما زرد رسی) و آجر لفتون قرمز (آجر نما قرمز شیل) نسبت به انواع دیگر مناسب تر است.

  آجر سه گل دارای سه سوراخ است که قطر هر سوراخ حدود ۴/۵ سانتی متر است. آجر لفتون اصفهان دارای 10 سوراخ است که قطر هر سوراخ بین 2 تا 3 سانتی متر است.

   

  مشخصات فنی آجر لفتون

   

  کاربرد آجر نما لفتون به صورت دو کاربرده است یعنی می توان با این اجر، دیوار حایل و غیرحایل ساخت و بعد از ساخت دیوار نیازی به ایجاد مجدد نما نمی باشد. آجر لفتون با نام های دیگری مانند: آجر زبره، آجر نما لفتون، آجر نما سوراخدار، آجر نما سوراخ دار و آجر سوله در بازار شناخته شده است.

  این آجر، برای ساخت دیوارهای متحمل بار استفاده می گردد و این به دلیل مقاومت بالایی است که دارد. نحوه چیدمان آن به صورت پازلی است که مقاومت آن در برابر فشار و وزن چند برابر شود.

   

  • ابعاد آجر لفتون

   

  این محصول در دو سایز تولید می شو: قالب بزرگ و قالب کوچک.

   آجر نما لفتون قالب بزرگ 10 سوراخ در دو مدل تولید می شود: توکار و نما

  از انواع توکار در پشت کار و طاق زنی و از انواع لفتون نما در نمای سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. ضمن اینکه از لفتون قالب بزرگ بیشتر در تهران و کرج و شهرهای شمالی مورد استفاده قرار می گیرد.

  آجر لفتون قالب کوچک در طاق زنی، پشت کار و منهول فاضلاب استفاده و به رنگ زرد تولید می شود.علاوه بر این، استفاده از آجر نما لفتون قالب کوچک بیشتر در شهرهای جنوبی مانند اهواز و بوشهر متداول است.

   

  • وزن آجر لفتون

   

  همانگونه که در این مقاله آجر سفال اصفهان بیان کردیم آجر لفتون در دو قالب سایز کوچک و بزرگ ساخته می شوند. لفتون سایز کوچک ۵ سانتی متری هر کدام دارای وزن ۷۵۰ گرم می باشد که در بسته های ۱۴ تا ۱۶ عددی به بازار عرضه می شود. لفتون سایز قالب کوچک ۵.۵ سانتی همچنین هر کدام دارای وزن ۸۰۰ تا ۸۲۰ گرم می باشد.

   

  لفتون های سایز بزرگ ۵ سانتی متری هر کدام وزنی برابر با ۸۸۰ تا ۹۱۰ گرم دارد که به دو صورت فله و بسته بندی به بازار ارائه می شود. انواع بسته بندی های آن در بسته های ۱۴ تا ۱۶ عددی در بازار موجود است. لفتون قالب بزرگ ۵.۵ سانتی اما هر کدام دارای ۱۰۲۰ تا ۱۲۵۰ گرم وزن می باشد. این محصول به صورت پالت شده، بسته بندی و یا فله ای  به بازار ارائه می شود. تعداد آجر موجود در هر پالت یا بسته متفاوت است. ولی به طور کلی تعداد آجر های موجود در هر پالت بین ۸۴۰ تا ۹۲۰ عدد متغیر است.

  آجر عراقی، به آجر لفتون قالب بزرگ 505 سانتی متری گفته می شود. این محصول در اندازه های ۲۱.۵*۱۰*۵ سانتی متری تولید می شود که به دلیل سایز بالای آن در ساخت سازه های با سایز بزرگ مانند سوله ها مورد استفاده قرار می گیرد.

   

  • محاسبه میزان آجر لفتون

   

  اطلاع از میزان مصالح مورد نیاز در هر پروژه ساختمانی مانند آجر برای همه افراد اهمیت ویژه ای دارد. با یک محاسبه سر انگشتی شما عزیزان می توانید هزینه ها را تخمین بزنید. در کنار آن اطلاع از شرایط خرید و فروش آجر لفتون در اصفهان دارای اهمیت است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی با متخصصان آجر سفال اصفهان تماس حاصل فرمائید.

  پیش از هر چیز باید این مسئله را بیان کنیم که این مقادیر بر اساس چیدمان معمولی دیوار بدست آمده و در صورت ایجاد هرگونه تغییری در چیدمان مقادیر تغییر پیدا خواهد کرد. حال آنکه برای بدست آوردن مقدار قابل اطمینان باید اصل توجه به مقطع و نمای دیوار را مد نظر قرار داد. برای درک بهتر این مسئله سایت آجر اصفهان به بررسی مثالی می پردازد.

  شما دیواری به ضخامت ۳۰ سانتی متر را متصور شوید. در این شکل هر آجری که در نمای ظاهری مشاهده می کنید دو عدد آجر در قسمت پشت خود دارد. بنابراین دیوار ساخته شده در نمای کلی دارای تنها ۱ عدد آجر نیست بلکه دارای ۲ عدد آجر در قسمت پشتی است و نباید تنها با توجه به نمای ظاهری دیوار تعداد آجر مورد نیاز را تخمین زد. بلکه در این محاسبات ضخامت دیوار و آجرهای موجود در پشت کار را هم در نظر گرفته می شود.

  مطابق این نکته، باید تعداد بدست آمده از نمای ظاهری را در عدد ۳ ضرب کنید. باز هم خاطر نشان می شویم که باید به تعداد مقطع و نما به طور همزمان دقت کنید. بنابر آنچه تا اینجا گفته شد تعداد آجر لفتون مورد نیاز در دیوار های ۲۰ – ۳۰ و ۴۰ سانتی به ترتیب ۲ – ۳ و ۴ برابر دیوار ۱۰ سانتی متری می باشد.

  برای اطلاع از قیمت آجر لفتون در بازار اصفهان با گروه تخصصی آجر سفال اصفهان تماس حاصل فرمائید.

   

   

  علت وجود سوراخ در آجر لفتون

   

  • معمولا وزن آجرها زیاد است. بنابراین هزینه حمل آجر تا محل کارگاه ساختمانی مقدار زیادی می شود . به طوری که گاهی هزینه حمل آجر لفتون از قیمت آجر لفتون درب کارخانه بیشتر می شود. به منظور کاهش وزن آجر سوراخ هایی در آن ایجاد می کنند . به علاوه با ایجاد سوراخ ها مواد اولیه کمتری برای تولید آجر لفتون مصرف می شود .

  همان طور که می دانید آجر لفتون از مقاومت فشاری بالایی برخوردار است . مخصوصاً در مقایسه با ملات ماسه سیمانی که در بین آجرها استفاده می شود. پس عملاً وجود سوراخ ها تأثیر چندانی بر ارزش سازه ای آن ها ندارد .

  به علاوه نقش آجر مانند سده های پیش نیست که از آن در پی ساختمان و دیوارهای باربر به عنوان اجزای اصلی سازه استفاده میشد. نقش سازه ای ساختمان دهه هاست بر عهده اسکلت بتنی یا فلزی ساختمان است .

  آجر در بیشتر ساختمان های امروزی نقش پوسته و جدا کننده را ایفا می کند. بنابراین مقاومت آجر موضوع چندان تأثیر گذاری در ساختمان های امروزی نیست. یک از دلایل رواج یافتن آجر سفال نیز همین موضوع است .

   

  • در تولید آجر لفتون ، آجر ابتدا با حرارت ملایم خشک می شود، پس از آن به صورت کامل پخته می شود. وجود سوراخ در آجر باعث می شود که آجر به صورت کامل خشک شود. همچنین در مرحله پخت قسمت های مرکزی آجر نیز حرارت کافی می بیند. این موضوع در مقاومت بالا و همگنی آجر لفتون بسیار تاثیرگذار است. وجود سوراخ ها و به سبب آن ها پخت یکدست آجر از ایجاد ترک در داخل آجر لفتون جلوگیری می کند. نبود ترک های ریز در داخل آجر موجب کاهش خاصیت انتقال آب توسط آجر به سطوح داخلی دیوار یا همان (capillary attraction) می شود.

   

  • از دیگر علل وجود سوراخ در آجر لفتون این است که زمانی که آجر بر روی ملات نرم فشرده می شود، ملات اندکی به داخل سوراخ ها نفوذ کرده و شکل آن ها را به خود می گیرد. این امر موجب چسبندگی بیشتر ملات و آجر می شود. همچنین مقاومت آجر در برابر جا به جایی در اثر نیروهای جانبی وارد بر آن افزایش می یابد.
 • آجر نما و آجر نسوز

  تفاوت آجر نسوز نما با آجر معمولی

   

  نمای آجر نسوز تفاوت های زیادی با آجرهای معمولی دارد که وبسایت آجر سفال اصفهان قصد دارد در این مقاله به بررسی آنها بپردازد. آجر نما نسوزآجری است که از مواد سرامیکی نسوز ساخته می شود که بیشترین کاربرد این نوع آجر در گذشته بیشتر در کوره های صنعتی مورد استفاده قرار می گرفت اما به تدریج و به مرور زمان در شومینه ها، نمای بیرونی و داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار گرفت.

  مقاومت و استحکام این نوع آجر بسیار بالاست و در دمای 1800 درجه سانتی گراد به مدت 2 تا 3 روز پخته می شود. آنها ساخته شده اند تا در نهایت آجری را تهیه کنند که در برابر دمای بالا و تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم است. این مدل از آجرها ساختاری متراکم دارند و در طیف رنگی وسیعی تولید و عرضه می شوند. در ادامه به بیان برخی از خصوصیات این آجرها می پردازیم. در صورت نیاز به هرگونه آجر و نمای ساختمان و ساختمان می توانید با کارشناس فروش آجر سفال اصفهان تماس حاصل فرمایید.

   

  در مورد روش تولید آجر نسوز نما باید بگوییم که ظاهری زیبا و مدرن دارد و همچنین مناسب است که قابلیت استفاده در نمای بیرونی و بیرونی ساختمان و یا داخل ساختمان را دارد. یکی دیگر از ویژگی های این نوع آجر این است که این آجر بدون نیاز به روکش بوده و به صورت دستی و یا ماشینی تولید می شود. در تولید آجر معمولی اینگونه نیست و به گونه ای است که فقط برای کارهای معمولی و عمومی مخصوصاً در صنعت ساختمان مناسب و مورد استفاده قرار می گیرد.

  تفاوت مهم دیگر آجر نسوز با آجر معمولی ضخامت آنهاست.

  نکته اصلی این است که اکثر آجرهای معمولی معمولاً 3 تا 4 اینچ ضخامت دارند.

  اگر آجر نسوز نما حدود 1 اینچ ضخامت داشته باشد.

  در واقع ضخامت کم آن باعث سبکی و نصب آسان آن می شود.

   

  آجر نما و آجر نسوز

   

  به انواع آجرهای مورد استفاده در نمای ساختمان آجر نما می گویند.

  آجر نسوز نما نوعی آجر مدرن و تزیینی است که از نظر کیفیت از بهترین آجرهای نما محسوب می شود.

  آجرهای نسوز نما از پرسلن و خاک های نسوز با ساختار مولکولی متراکم و منسجم ساخته می شوند.

  این نوع آجر در دمای بالای 1200 تا 1500 درجه سانتیگراد تشکیل می شود و بر اساس دمای کوره، طیف رنگی آجرهای نسوز تعیین می شود.

  پایه و اجزای تشکیل دهنده آجرهای نسوز کانی ها و پوسته های معدنی خاصی هستند که قادر به تشکیل ترکیبات نسوز و پایدار مانند آجرهای نسوز هستند.

  این دیرگدازها باید بتوانند خواص فیزیکی و شیمیایی مورد نظر را در دماهای بالا و شرایط محیطی مختلف (دماهای مختلف محیطی) حفظ کنند.

  آجرهای نما به دلیل استفاده از خاک هایی که در دمای بالا پخته می شوند.

  وجود عناصری مانند سیلیس، آلومینا در مواد اولیه آن و وجود عناصر فلزی مختلف در خاک می تواند منجر به تنوع رنگ بسیار زیادی شود، از جمله:

  آجر نما قرمز شیل، آجر نما زرد، آجر نما سیاه، آجر نما گلبهی، آجر کف فرشی، آجر نما عراقی و ترکیب رنگ های متنوع دیگر، طیف وسیعی از طرح ها و رنگ های مختلف، برای استفاده در نما و فضای داخلی ساختمان، جلوه هایی ناب و منحصر به فرد ایجاد می کند.

   

   

  مزایای استفاده از آجر نما

   

  • عایق در برابر صدا
  • مقاومت بسیار بالا در برابر آجرهای ضربه ای
  • مقاومت آجر نسوز در برابر سرما و یخبندان
  • مقاومت آجر نسوز در برابر حرارت، حرارت زیاد و آتش
  • مقاومت آجر نسوز در برابر افتادن
  • سبکی آجرهای نسوز
  • قابلیت اجرا در ساختمان های بلند
  • نما ضد شوره، جلبک یا سفید کننده
  • پایداری در برابر اشعه UV
  • مقاوم در برابر ترک خوردگی و پوسیدگی
  • به عنوان عایق استفاده کنید
  • جذب آب کم و مقاومت بالا در برابر شرایط جوی
  • زیبایی چشمگیر و منحصر به فرد در طولانی مدت
  • عایق صدا و عایق اتلاف انرژی
  • تنوع رنگ بالا
  • رنگ طبیعی و پایداری رنگ در برابر اشعه خورشید
  • تنوع در سایز و سایز
  • مقاوم در برابر فرسایش و افتادگی
  • دارای تنوع بالایی در کاربرد و الگوی چیدمان
  • سازگاری با انواع هنرهای معماری
  • اتصال راحت و راحت با ساختار
  • بدون نیاز به اسکوپ و نگهدارنده
  • بدون نیاز به ابزار خاصی در زمان اجرا
  • وزن کم و سبک
  • دوستدار محیط زیست
  • ارسال آسان نسبت به سایر محصولات نما
  • امکان استفاده از آجرهای شکسته و نیمه شکسته در ساختمان
  • مزیت دیگر آجرهای نما این است که در تولید آنها فقط از خاک معدنی استفاده می شود.

  مواد دیگری مانند اخرایی و رنگ های مصنوعی به آن اضافه نمی شود، رنگ آنها از پخت در فر ایجاد می شود. بنابراین به مرور زمان محو نمی شوند و رنگ آنها ثابت می ماند.

 • انواع آجر جدید

  انواع آجر جدید برای دیوار

   

  انسان از انواع بلوک و آجر برای ساخت سرپناهی برای خود استفاده می کند. در واقع انواع آجر جزء جدایی ناپذیر از ساختمان سازی بشر  است که طی سال ها تولید آن به پیشرفت چشمگیری دست پیدا کرده .تا ضمن بالا بردن بهره وری و کارکرد مصالح ساختمانی در هزینه های مصرف کنندگان عزیز صرفه جویی شود.

  قسمت وسیعی از ساختمان های روستایی و بناهای تاریخی در ایران به صورت سازه های آجری می باشند. آجر سفال ارزش پایدار را ارائه می دهد و پوسیدگی، چروک و یا نیاز به رنگ آمیزی ندارد و هرگز توسط موریانه ها خورده و پاره نخواهد شد.

   

  مقایسه انواع آجر

  جنس این محصولات در انواع سفالی، نسوز، لعاب دار، آهکی و شکل ظاهری آنها در انواع سوراخ دار، متخلخل، توپر و یا توخالی، لعاب دار، آجر مهندسی و معمولی تقسیم بندی می شود. و به لحاظ شیوه ساخت به صورت کلی به سه شیوه سنتی، ماشینی و یا تمام اتوماتیک انجام می گیرد.

  آجر جوش : یکی از محصولاتی که به شدت مقاومت بالایی برای ساخت تونل دارد آجر جوش می باشد. ساخت این محصول در دمای بالای هزار درجه صورت می گیرد که همین عامل از سست شدن و شکست آجر جلوگیری می کند و به همان نسبت مقاومت فشاری آن را افزایش می دهد.

  نانو آجر: نسل جدید آجر که با استفاده از مواد نانو تولید و روانه بازار می گردد دیگر مشکلات آسیب خوردن ناشی از مجاورت با رطوبت و آب باران را نخواهد داشت. با توجه به کارکرد بالا و کیفیت خوب آن قیمت آجر نانو مناسب می باشد.

  آجر دکوراتیو :  محصولی جدید در ایجاد فضاهای کلاسیک در سازه می باشد. در انواع طرح ها و رنگ ها ساخته می شود که افراد با اجرای آن به نوعی آرامش و تسلی خاطر از بافت سنتی گذشته را به محل سکونت و یا دفتر کار خود می آورند.

  آجر چارک : برای راحتی در پیوند میان بخش های دیوار از این آجر استفاد می شود. تنها تفاوت آن با دیگر محصولات در ابعاد آن می باشد که به ابعاد ۵.۵*۱۰*۵.۵ برش خورده است و مورد استفاده قرار می گیرد.

  آجر نسوز : این محصول مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد، علاوه بر آن که در برابر نور آفتاب، رطوبت و خراشیدگی هم بسیار مقاوم است و می توان گفت طول عمر بالایی دارد. یکی از کاربردهای این محصول در ساخت شومینه، باربیکیو و منقل های توکار می باشد که به لحاظ دکوراتیوی نیز از ارزش خوبی بهره بردار است. انواع آجر نسوز را در بازار می توانید به نام های آجر نسوز کروم، زیرکونیوم، سیلیسی و قلیایی خریداری نمائید.

  آجر نما : این آجر یکی از معروف ترین ها در بازار است که اغلب به رنگ کرم و یا قرمز آن را در نمای اکثر ساختمان ها مشاهده کرده اید.

  مقاومت بسیار بالایی در برابر آتش و گرما دارد همچنین در برابر رطوبت و آب و هوای مرطوب مقاومت داشته و طی مدت کوتاهی دچار شوره زدگی نخواهد شد. قیمت آجر نسوز به نسبت کارایی و زیبایی که به محیط اطراف می بخشد مقرون بصرفه می باشد.

  آجر ماسه آهکی : برای پی ریزی و ساخت فونداسیون ساختمان، استفاده میشود. این محصول با استفاده از سیلیکات کلسیم تولید و روانه بازار می گردد. از مزایای آجر ماسه آهکی ظرفیت و استحکام بالای این محصول است. همچنین ابعاد مناسب و یکنواختی در این محصول باعث افزایش بهره وری آن و کاهش پرتی محصول شده است ضمن آنکه نقش موثری در عدم نفوذ گرما و سرما به منزل خواهد شد. لازم به ذکر است این محصول می تواند گزینه مناسبی برای ساخت دیوارهای حمال یا حائل باشد.

   


سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد آجر نسوز | بروز رسانی جمعه, 12 خرداد 1402 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند کارخانه ما با بیش از 20 سال تجربه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۱

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار به طور روزانه و از طریق کامیون تک، کامیون ده چرخ، و تریلی برای شما ارسال می شود .


آدرس شما کجاست؟

کارخانه ما اصفهان منطقه صنعتی دولت آباد ، خیابان شالباف می باشد.


پرداخت وجه به چه صورت است ؟

دوست عزیز پس از ثبت سفارش شما فاکتور فروش صادر می شود و پس از واریز وجه سفارش شما به باربری اعلام بار می شود.


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
 1. " آجر نسوز " .

 

 

 


کارخانه آجرسفال , شرکت اجر سفال , آجر |(( ajooran.ir ، قیمت روز آجر سفال ، 100% ، کوره اجر سفال ، قیمت آجر اصفهان ))| AJOORAN.IRSCOPSANG.IR